لباس کودکان

ترکیب رنگ لباس بچه گانه | 7 نکته که باید بدانید

ترکیب رنگ لباس بچه گانه - 3

کودکان از طریق چشمان خود چیزهای ضروری دنیا را درک می کنند و رنگ های روشن یکی از جنبه های بصری است که به تشخیص آنها و دسته بندی اشیا کمک می کند. چشمان آنها رنگ ها را می بینند و بنابراین چیزها را با توجه به رنگی که دارند به یاد می آورند.

تشخیص رنگ های روشن برای آنها آسان تر است، همچنین از دیدن رنگ های روشن خوشحال می شوند. رنگ نیز بر رفتار و خلق و خوی آنها تأثیر می گذارد. بنابراین انتخاب بهترین ترکیب رنگ لباس بچه گانه برای شما بسیار مهم است. بیایید در اینجا بخوانید تا بدانید بهترین ترکیب رنگ لباس بچه گانه که می توانید لباس های آنها را با آنها ست کنید کدامند.

انواع مختلفی از لباس ها برای بچه ها در بازار وجود دارد، چه آنلاین و چه آفلاین. نوع مورد نظر شما این روزها به راحتی پیدا می شود آنچه دشوار است یافتن ترکیب رنگ مناسب است. خوب، چرا وقتی می توانید ایجاد کنید، یکی را پیدا کنید.

صورتی، مورد علاقه دختران!

این یک ترکیب عالی برای زیبا نشان دادن دختر کوچک شما است. هیچ رنگی به جز صورتی وجود ندارد که بچه ها را بامزه جلوه دهد. با لباس صورتی و سفید، دختر کوچک شما شبیه گل رز صورتی خواهد بود.

همچنین این روزها پوشیدن صورتی برای پسرها مرسوم است، با صورتی برای پسران می توانید مشکی را ست کنید. ترکیب رنگ لباس بچه گانه با صورتی علاوه بر لطافت می‌تواند حس آرامش و مهربانی را منتقل نماید.

روشن مثل خورشید

برای داشتن ظاهری روشن، می‌توانید تی‌شرت‌ها و تاپ‌های زرد براق آن‌ها را با جین‌های تیره یا کت‌های کختلف ست کنید. تیره و روشن واقعاً به خوبی با هم ترکیب می شوند.

مثلاً اگر می‌خواهید تن دخترتان را یک تاپ زرد بپوشانید، آن را با شلوار جین یا شلوار جین مشکی تیره بپوشید تا بهترین ظاهر را از نظر ترکیب رنگ لباس بچه گانه داشته باشید.

ترکیب رنگ لباس بچه گانه - 2

استفاده از رنگ های مختلف و جدید را برای فرزندانتان امتحان کنید.

ترکیب رنگ لباس بچه گانه با آبی

آبی یکی دیگر از رنگ های شاد است. تناژ های مختلف آبی وجود دارد و همه آنها برای بچه ها خوب به نظر می رسند. می توانید خیلی راحت آبی را با آبی ست کنید. همچنین آبی با رنگ های پاستلی به خوبی هماهنگ می شود. مثلا می توانید جین آبی کودکتان را با یک تی شرت آبی روشن ترکیب کنید.

ترکیب رنگ تیره برای لباس بچه گانه

معمولا بچه ها تناژهای تیره را ترجیح نمی‌دهند، آن‌ها دوست دارند پر زرق و برق و رنگارنگ به نظر برسند، اما موارد خاصی پیش می‌آید که شما به آن‌ها نیاز دارید تا کاملاً مناسب یک موقعیت خاص به نظر برسند. بنابراین در این صورت با استفاده از تناژ های مختلفی برای آنها استفاده کنید.

می توانید به سادگی رنگ های تیره ای را انتخاب کنید که هم به خواسته شما و هم کودکتان پاسخ می دهد. رنگ‌هایی مانند ارغوانی، قهوه‌ای، شکلاتی، قهوه‌ای مایل به زرد و غیره. این رنگ‌های تیره را می‌توان به راحتی با رنگ سفید یا کرم رنگ دیگری ست کرد.

از نظر روانشناسی نیز ترکیب رنگ لباس بچه گانه تیره توصیه نمی‌شود اما در برخی موارد مانند مراسم ختم می‌توانید از آنها استفاده نمایید.

مزایای رنگ های خنثی

آیا منتظر نوزاد هستید و آماده خرید لباس هستید اما جنسیت آن را نمی دانید؟ مزیت بزرگ رنگ های خنثی این است که برای شروع تهیه و خرید لباس یا سایر اقلام نیازی به دانستن جنسیت کودک خود ندارید.

رنگ های خنثی عالی هستند برای آنکه منتظر باشید که جنسیت کودکتان شما را سورپرایز کند. آنها همچنین برای مخفی نگه داشتن جنسیت از دوستان و خانواده ایده آل هستند حتی اگر تصمیم دارید خودتان از قبل بدانید.

گزینه های شما گسترش می یابد و به بخش خاصی از لباس کودک محدود نمی شوید. رنگ‌های خنثی در حال حاضر تقاضای بالایی دارند، که همچنین انتخاب‌های بیشتری نسبت به قبل ایجاد می‌کند.

استفاده مجدد از لباس های رنگ خنثی برای خواهر و برادر ایده آل است. اگر چند فرزند دارید، این یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه، زمان صرف خرید و ایجاد ضایعات کمتر است. فقط مطمئن شوید که لباس های با کیفیتی می خرید که ماندگار هستند.

رنگ‌های خنثی در ترکیب رنگ لباس بچه گانه باعث می‌شود که کودک شما با بزرگ‌تر شدن، راحت‌تر لباس خود را انتخاب کند. آنها به خلاقیت کمک می کنند و تخیل کودک شما را به کلیشه های قدیمی محدود نمی کنند.

رنگ های سفید و کرم گزینه های ساده و کلاسیکی هستند. انتخاب رنگ مایل به سفید، رنگ پوست را بهتر تکمیل می کند. با این حال، اگر لباس سفید برای نوزاد خود انتخاب می کنید، برای مبارزه با لکه ها آماده باشید!

ترکیب رنگ لباس بچه گانه - 1

رنگ های خنثی فاقد از جنسیت هستند و می‌توانند برای هر دو جنسیت مورد استفاده قرار بگیرند.

سیاه و خاکستری به طور سنتی رنگ های کودک نیستند اما رنگ های خنثی عالی برای ترکیب رنگ لباس بچه گانه هستند. آنها برای ایجاد انواع ترکیب لباس بسیار آسان هستند. همچنین این رنگ‌ها کثیفی و لکه‌ها را زیاد نشان نمی‌دهند.

تناژ های قهوه ای نیز کاملاً با هم ترکیب می شوند. رنگ‌هایی مانند برنز، شکلات و بژ برای رنگ‌های خنثی به خوبی کار می‌کنند. آن‌ها همچنین با رنگ‌های خاکی که احتمالا اخیراً در بوتیک‌های کودک دیده‌اید، به خوبی هماهنگ می‌شوند.

سبزها در میان رنگ های خنثی محبوب هستند و از نظر بصری آرامش بخش هستند. مریم گلی، سبز آبی و زیتونی نمونه هایی از سبزهای خنثی هستند. سبز پاستلی و زمردی نیز اخیراً مد شده اند.

برخی از رنگ های آبی نیز می توانند به عنوان رنگ های خنثی عمل کنند! آبی تیزه، کبالتی، آبی آسمانی، سرمه ای و هر رنگ آبی کمرنگ را می‌توانید برای ترکیب رنگ لباس بچه گانه در نظر بگیرید. اساساً، آبی کمرنگ را انتخاب کنید که بیش از حد پر جنب و جوش نباشد.

رنگ‌های زرد مانند خردلی، زنجبیلی و عسلی نمونه های مطمئنی هستند اگر هنوز جنسیت کودک خود را نمی‌دانید یا اگر به عنوان هدیه لباس می‌خرید. رنگ زرد به خوبی با قهوه ای، سبز و سفید جفت می شود.

نارنجی های روشن رنگ های خنثی رو به گرم هستند. اینها ممکن است شامل رنگ هایی مانند زنجبیلی، طلایی، نارنجی تیره و رنگ های عسلی باشد. همچنین رنگ های نارنجی سالمون و شربتی را در نظر بگیرید. رنگ پرتقالی نیز هم برای پسران و هم برای دختران خوب است.

ترکیب رنگ لباس بچه گانه با سفید

رنگ سفید همان رنگی است که باید با دقت جفت شود، آنقدرها هم سخت نیست. مثل اینکه شلوار بچه گانه سفید رنگی دارید، می توانید هر پیراهن رنگی را با آن یا تی شرت ساده ست کنید. رنگ‌های تیره وقتی با رنگ سفید ترکیب شوند بهترین ظاهر را دارند.

پیشنهاد تولیدی عمده لباس بچه گانه آنل به شما رنگ های خاص مانند زیتونی، بادمجانی، آبی، ارغوانی و غیره.

این رنگ های خاص نیاز به توجه ویژه دارند. رنگ زیتونی کمی تیره است، بنابراین می توانید آن را به رنگ زرد کرم یا خرمایی یا هلویی ترکیب کنید. بادمجانی با سفید، سفید مایل به زرد و آبی که می توانید با خاکستری، سفید و سیاه ترکیب کنید، بهترین ظاهر را دارد.

kids clothes color combination

از کودکتان نیز درباره رنگ مورد علاقه و لباس هایی که دوست دارد بپوشد بپرسید.

پوشاک فصلی

قبل از خرید لباس نوزاد، همیشه فصل و آب و هوای خود را در نظر بگیرید. از قبل فکر کنید و لباس مناسب هر فصل بخرید. این همچنین ممکن است به شما کمک کند بسته به سلیقه خود در مورد انتخاب ترکیب رنگ لباس بچه گانه تصمیم بگیرید.

به عنوان مثال، اگر در ماه اسفند خرید می کنید، لباس های بهاری بخرید، زیرا احتمالاً تنها 2 تا 3 ماه از لباس های فعلی کودک بهره مند خواهید شد.

در صورت خرید لباس به عنوان هدیه، به موقعیت جغرافیایی خود یا موقعیت دیگران فکر کنید. پوشاک نوزاد در مثلا جنوب ایران ممکن است بسته به زمان سال در مثلا تبریز کارایی نداشته باشد.

هنگام خرید آنلاین به توضیحات محصول دقت کنید، زیرا اغلب به شما می گویند که وزن پارچه سبک است یا سنگین. این برای راحت نگه داشتن کودک شما در طول سال بسیار مهم است.

اگر فصل ها را در نظر نگیرید، ممکن است در نهایت برای لباس هایی خرج کنید که کودک شما هرگز نمی تواند بپوشد. متأسفانه سالانه میلیون‌ها لباس کودک دور ریخته می‌شود و بسیاری از آنها پوشیده نمی‌شوند.

آیا برای خرید و ترکیب رنگ لباس بچه گانه آماده اید؟

اکنون می دانید که لباس نوزاد با رنگ خنثی فواید متعددی دارد. آنها انتخاب لباس را بدون توجه به جنسیت کودک شما آسان می کنند. ترکیب رنگ لباس بچه گانه با رنگ های خنثی ساده است و استفاده مجدد از لباس برای خواهر و برادر هوشمندانه و به نفع محیط زیست خواهد بود.

روزهای صورتی و آبی روشن کلیشه ای خسته کننده آمده و رفته است. از خرید لباس نوزاد با رنگ خنثی لذت ببرید و محدودیت های قدیمی را پشت سر بگذارید!

این کوچکترین کمکی از طرف ما بود، شما می توانید این ترکیب رنگ ها را برای نکات لباس بچه گانه در نظر بگیرید، اما همچنین به شما توصیه می کنیم مسیرهایی را ایجاد کنید و آزمایش های ترکیب رنگ زیادی را انجام دهید، ممکن است روزی با یک رنگ منحصر به فرد روبرو شوید.

منابع: Thefashionablehousewife, Babycoture

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code