دسته‌بندی نشده

لباس زمستانی بچه گانه

لباس زمستانی بچه گانه

در آنیل کیدز میخواهیم درباره لباس زمستانی بچه گانه صحبت کنیم و به شما بگوییم که انواع و بهترین لباس بچه گانه زمستانی کدامند و دارای چه ویژگی هایی هستند. در واقع خرس های قطبی در این مورد راحت هستند. توله های آنها دارای یک کت خز طبیعی اند، بنابراین آنها همیشه برای پاییز و زمستان آماده هستند.

با این حال، ما انسان ها باید بچه هایمان را برای هوای سرد بپوشانیم. در این مقاله، انواع کت ها، ژاکت ها، کاپشن ها و شلوارهای زمستانی را که در بازار وجود دارد را بررسی میکنیم و به شما کمک خواهیم کرد تا تصمیم بگیرید کدام یک انتخاب مناسب برای فرزندتان است.

انواع کت و کاپشن زمستانی بچه گانه

لباس زمستانی بچه گانه 2

ژاکت / کاپشن عایق (Insulated jackets): یک ژاکت با پرکننده عایق، گرم ترین گزینه شماست و انتخاب شامل تصمیم گیری بین نوع عایق های مصنوعی است.

 

  • کاپشن دان (Down Jackets): به‌طور معمول کیفیت بالایی دارند و گرمای بی‌نظیری را ارائه می‌دهند. ژاکت های ساخته شده با آن نیز سبک وزن هستند و به راحتی بسته بندی می شوند. نوعی که با نام Wet down شناخته می‌شود، گرمای زیادی را ارائه نمی دهد، بنابراین اگر نگران شرایط مرطوب هستید، باید به دنبال ضد آب های با کیفیت تر (گران تر) باشید.
  • ژاکت عایق مصنوعی (Synthetic insulated jackets): مقرون به صرفه تر از انواع بالا، عایق های مصنوعی حتی اگر خیس شوند، گرما را حفظ می‌کنند. برخی از بهترین ژاکت ها و کاپشن ها برای لباس زمستانی بچه گانه هستند و از نظر گرما و همچنین قیمت بسیار مناسبند.

 

کاپشن و ژاکت پشمی (Fleece Jackets): ژاکت های نرم، گرم و مقرون به صرفه، به عنوان لایه میانی عمل می کنند تا گرمای متوسطی را ایجاد نمایند. برخلاف کاپشن های عایق، کاپشن های برفی و کاپشن های 3 در 1، آنها در برابر باران یا به عنوان بادگیر محافظت نمی کنند –

بنابراین کودک شما برای این شرایط به وسایل بارانی جداگانه نیاز دارد. ژاکت های پشمی که عایق سبک وزن را با کمی محافظت در برابر باران و باد ترکیب می کنند، گرمای قابل مقایسه با کت های پشمی سبک وزن را ارائه می دهند.

لباس زمستانی بچه گانه 3

کاپشن برف (Snow Jacket): این کت های عایق شده (تقریباً منحصراً با پرکننده های مصنوعی) چند ویژگی دارند که آن ها را برای لباس زمستانی بچه گانه مناسب می کند: یقه بلند، کلاه، جیب های بزرگ و غیره. اکثر آنها همچنین ضد آب هستند، بنابراین آنها را مناسب لباس زمستانی بچه گانه می کند. می تواند در شرایط سردتر به عنوان ابزار بارانی عمل کند.

ژاکت های 3 در 1: این ژاکت ها یک پوسته بیرونی ضد باران (بیشتر پارچه های ضد آب دارند) با یک آستر عایق ترکیب می کنند. کت های آستر ممکن است از پشم گوسفند ساخته شده باشند، یا دارای لایه عایق یا مصنوعی باشند. همه کاره ترین گزینه لباس بیرونی، این امکان را به بچه ها می دهد که هر لباس را جداگانه یا هر دو را با هم بپوشند.

لباس زمستانی بچه گانه 4

کاپشن کژوآل: این یک اصطلاح جذاب برای جایگزینی سه کلمه ساده، شیک و کارآمد همه با هم است. کاپشن یا ژآکت کژوآل یک لباس زمستانی بچه گانه بسیار مناسب برای فصل ها و روزهای کمتر سرد سال مانند پاییز است و با بسیاری از لباس ها ست می‌شود.

کاپشن های بارانی (Rain Jackets): اگرچه بسیاری از کاپشن های عایق نیز محافظت در برابر باران را فراهم می کنند، کودک شما احتمالا در موارد خاص به یک کت بارانی جداگانه نیاز دارد.

در هوای بادی یا بارانی، بچه ها باید یک ژاکت بارانی برای پوشیدن روی یک ژاکت پشمی داشته باشند. اگر کاپشن کودک به جای اینکه کاملاً ضد آب باشد، صرفاً در برابر آب مقاوم است، در آن صورت یک کت بارانی می تواند محافظت بیشتری در هنگام طوفان ارائه دهد.

لباس زمستانی بچه گانه برای نوزادان

لباس های برفی، گرم ترین گزینه شما هستند. میزان گرم بودن و قیمت‌ها متفاوت است، از سبک‌های هوای یخی که دارای پوشش عایق هستند تا بند پشمی با قیمت متوسط ​​که می‌تواند در روزهای خنک کارا باشد. اکثر کت و شلوارها دارای زیپ بلند هستند تا تعویض پوشک را آسان تر کنند. همچنین به دنبال سرآستین های تاشو باشید که به پوشاندن و گرم نگه داشتن دست ها و پاها کمک می کند.

لباس‌های بیرونی زمستانی برای کودکان نوپا: بسیاری از لباس‌های برفی در اندازه‌های کودک نوپا عرضه می‌شوند که آنها را به گرم‌ترین و محافظ‌ترین گزینه برای کودکانی که هنوز پوشک می‌کنند تبدیل می‌کند. با این حال، هنگامی که بچه‌ها به سبک کوچک آموزش داده می‌شوند، لباس‌های برفی کامل راحت‌تر هستند. استراحت در حمام نیاز به اقدام سریع دارد (نه برداشتن کت و شلوار در مقیاس کامل)، بنابراین ممکن است در آن مرحله ژاکت و شلوار جداگانه را ترجیح دهید. و، حتی اگر بچه‌ها با لباس‌های پف‌کرده به‌سر می‌برند، سخت‌تر است، گرما را با تحرک عوض نکنید.

انواع شلوار زمستانی (لباس بیرونی) بچه گانه

شلوارهای زمستانی بچه‌ها تقریباً از همان کت‌های زمستانی ساخته می‌شوند، اما دسته‌بندی‌ها را می‌توان به سه گزینه گرم، به‌علاوه شلوار بارانی برای شرایط مرطوب و بادی خلاصه کرد:

لباس زمستانی بچه گانه 5

شلوار برفی: درست مانند یک ژاکت عایق، شلوار برفی دارای پوسته ای مقاوم در برابر باد و آب یا ضد آب است که داخل آن دارای لایه ای عایق یا مصنوعی است. شلوار برف یک لباس زمستانی بچه گانه واجب است.

لباس‌های برفی / سرهمی برفی: اینها جایگزین گرم‌تری برای شلوارهای برفی عایق هستند زیرا برای ایجاد گرمای بیشتر در قسمت‌های بدنه بالا می‌آیند. آنها همچنین پوشش خود را افزایش می دهند و از ورود برف و گل جلوگیری می‌کنند. زمانی که کودکی در حال چرخیدن است یا تصمیم می گیرد در برف غلط بخورد، از خیس شدن جلوگیری می کند.

شلوارهای پشمی: مانند ژاکت های پشمی، این شلوارها گرمای متوسطی را برای روزهای خنک ارائه می دهند. آنها در هنگام باران یا باد مداوم محافظت نمی کنند، بنابراین باید در شرایط بارانی شلوار بارانی اضافه کنید.

شلوار بارانی: اگر شلوار زمستانی فرزندتان شلوار پشمی است، پس وقتی هوا بارانی یا بادی یا هر دو می‌شود، به یک لایه محافظ بیرونی نیاز دارید.

ویژگی هایی که باید در لباس های زمستانی بچه گانه در نظر گرفت

طول ژاکت: هر چه ژاکت بلندتر باشد، گرمای بیشتری را ایجاد می کند. اکثر کت ها تا کمر یا باسن هستند. ژاکت به عنوان لباس زمستانی بچه گانه کارآمد و همه فن حریف است.

هود یا کلاه: شما طرح ها و ویژگی های تنظیمی مشابه با کلاه را در لباس های بزرگسالان خواهید یافت، با این تفاوت که کت های مخصوص کودکان نوپا و نوزادان به جای تنظیم بند کشی و زبانه، دارای کشسانی برای سادگی و ایمنی هستند.

بند سرآستین، کمر و سجاف: بندهای لاستیکی، که روی لباس زمستانی بچه گانه برای نوزادان، کودکان نوپا و بزرگ‌تر یافت می‌شوند، به گرم شدن بهتر کودکان در لباس کمک میکند.

سرآستین های شست سوراخ: این ویژگی مفید به بچه ها اجازه می دهد از شست برای پایین کشیدن آستین ها روی مچ دست خود برای گرما و پوشش بیشتر استفاده کنند. سوراخ‌های شست که عمدتاً روی کت‌های پشمی و ژاکت داخلی در لباس‌های بیرونی سبک 3 در 1 یافت می‌شوند، مانع از بالا آمدن آستین‌های ژاکت‌ها در هنگام کشیدن یک لایه بیرونی توسط کودک می‌شوند.

آستین های بلند و پاهای شلوار: نام دقیقی که هر برند استفاده می کند متفاوت است، اما این ویژگی به شما امکان می دهد آستین ها یا پاها را 3 تا 5 سانت بلندتر کنید تا از یک ژاکت یا شلوار استفاده بیشتری کنید. شما همچنین می توانید اقلام نیم اندازه بزرگ خریداری کنید.

زبانه های دور کمر قابل تنظیم: شبیه به آستین های قابل افزایش و ساق شلوار، زبانه های تنظیم کننده روی کمربند اکثر شلوارهای عایق به رشد و تغییر سایز کمر لباس زمستانی بچه گانه کمک می کند.

بند دستکش و برچسب شناسه: بچه‌ها همیشه در ردیابی چیزهایشان خیلی خوب نیستند، بنابراین به دنبال ویژگی‌هایی باشید که به شما کمک کند این کار را انجام دهید.

نوارهای انعکاسی: با فرا رسیدن تاریکی به ساعات صبح و عصر، بازتاب اهمیت بیشتری پیدا می کند. با فناوری امروزی، تنها چیزی که لازم است کمی آرم انعکاسی یا نوار کشی روی یک ژاکت است تا زمانی که یک جفت چراغ جلو روی آن می‌چرخد، بسیار قابل مشاهده باشد.

 

منبع: rei

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code